logo TheTower

Jakość

W The TOWER przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych usług. Stawiamy wysokie wymagania wobec siebie, naszych pracowników, lektorów, ale także uczniów.

Kadra lektorska  The TOWER to grupa lingwistów specjalizujących się w nauczaniu osób dorosłych, z dużym doświadczeniem w nauczaniu klientów biznesowych. Współpracujemy z nauczycielami, którzy wraz z doświadczeniem zapewnią także pełne zaangażowanie i innowacyjne podeście do prowadzonych szkoleń. 

Indywidualne i elastyczne podejście zapewnia KOORDYNATOR SZKOLEŃ, który organizuje i administruje szkolenia dla Państwa firmy. KOORDYNATOR SZKOLEŃ jest zawsze do Państwa dyspozycji i dba o to, aby szkolenia przebiegały sprawnie i efektywnie. Wszelkie zlecenia, uwagi, zamówienia z Państwa strony są załatwiane niezwłocznie. 

Zespół metodyków na bieżąco śledzi rozwój nowoczesnych metod nauczania, szkoli lektorów, organizuje warsztaty metodyczne. Wizytacje i ankiety uczniów są podstawą do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości pracy. Jakość naszej pracy potwierdzają liczne referencje z firm, instytucji, organizacji pozarządowych.